Geodeta Stęszew usługi geodezyjne i pomiary

Nasza firma geodeta Stęszew oferuje profesjonalną obsługę geodezyjną inwestycji dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Wsparcie geodety przydaje się podczas projektowania i budowy. Zajmujemy się wytyczaniem, pomiarami oraz przygotowujemy kompletną dokumentację. Każdy nasz geodeta Stęszew posiada niezbędne uprawnienia do wykonywania swojej pracy. Mamy niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży geodezyjnej. Do pomiarów wykorzystujemy najlepszej jakości sprzęt, który zapewnia nam wysoki poziom precyzji.

Geodeta Uprawniony +5 lat doświadczenia - Setki zadowolonych klientów - Zadzwoń i otrzymaj bezpłatną wycenę

+48 721 334 986
Bezpłatna Wycena
geodeta Stęszew usługi geodezyjne pomiary

Geodeta Stęszew

- Dołącz do setek zadowolonych klientów

Cieszymy się uznaniem i zadowoleniem szerokiego grona Klientów. Jako geodeta Stęszew oferujemy profesjonalne usługi, które stanowią kompleksowe wsparcie podczas każdego etapu realizacji inwestycji budowlanej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych inwestorów.

Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki. Pomocy geodetów potrzebuje każdy inwestor budowlany. Nasze usługi geodezyjne Stęszew obejmują wykonywanie dokumentacji, nanoszenie informacji na mapy do celów projektowych, a także różne prace wykonywane w terenie. Jesteśmy w stanie dostać się na każdy plac budowy.

Wieloletnie doświadczenie

Wykonujemy pomiary geodezyjne Stęszew przy pomocy najlepszego sprzętu. Uzyskujemy wysoki poziom precyzji, dzięki czemu prace budowlane przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Dbamy o zadowolenie klientów

Przygotowanie kompletnej dokumentacji geodezyjnej wymaga kompleksowego podejścia. Nasza firma geodeta Stęszew oferuje pomoc na każdym z etapów realizacji inwestycji.

Sprawna i terminowa realizacja

Wiemy jak ważne w branży budowlanej są terminy. Nasze usługi geodezyjne Stęszew wykonujemy zawsze na czas. Przykładamy do tego dużą wagę.

Kontakt
Kontakt
Masz pytanie? Otrzymaj bezpłatną wycenęZadzwoń do nas lub wyślij zapytanie, pomożemy, doradzimy i przedstawimy bezpłatną wycenę

Usługi geodezyjne Stęszew

Nasze usługi geodezyjne Stęszew są kompleksowe, terminowe i profesjonalne. Potwierdza to nasza silna pozycja i wieloletnia obecność na lokalnym rynku.

Jako geodeta Stęszew świadczymy kompletne usługi dla inwestorów budowlanych. Sporządzamy mapy do celów projektowych, inwentaryzacyjne oraz do celów prawnych. Geodeta Stęszew może także zajmować się usługami inżynieryjnymi, tycznymi i pomiarami w terenie - dysponujemy pojazdami, które pozwalają nam dotrzeć wszędzie. Wykonujemy pomiary mas ziemnych pod budowę dróg oraz wytyczamy niezbędne spadki i przestrzenie.

Geodezyjna Obsługa Inwestycji
Podziały nieruchomości
Tyczenie / wyznaczanie granic
Mapy do celów projektowych
Pomiary powierzchni, objętości mas ziemnych
Dokumentacja do celów prawnych
Pomiary GNSS
I wiele innych usług geodezyjnych

Geodeta Stęszew cennik usługi - firma z doświadczeniem

Jako geodeta Stęszew wykonujemy wszelkie prace projektowe, sporządzamy mapy potrzebne do celów projektowych oraz wykonujemy niezbędne plany geodezyjne. Wspieramy inwestorów budowlanych już od pierwszego etapu budowy. Zajmujemy się podziałem działek na mniejsze parcele. Nasze usługi geodezyjne Stęszew cieszą się dużym uznaniem firm budowlanych i biur projektowych.

Jako profesjonalny geodeta Stęszew zajmujemy się sporządzaniem szkiców budowlanych. Profesjonalne i kompletne szkice zawierają pełne opisy elementów konstrukcyjnych, a także elementy tyczenia, czyli miary. Nasze usługi geodezyjne Stęszew obejmują naniesienie wszystkich elementów na szkic sytuacyjny, opisanie każdego elementu oraz przygotowanie dokumentacji do wykorzystania. Szkice budowlane nie posiadają ustalonej odgórnie skali, wychodzimy więc na przeciw potrzebom inwestorów.

Oferujemy:

  • Wykonywanie pomiarów geodezyjnych
  • Sporządzanie planów i dokumentów
  • Obsługę placów budowy
  • Wytyczanie miejsc pod budowę dróg i obiektów
  • Pomiary kontrolne
  • Audyty powykonawcze

Działamy w woj. wielkopolskim oraz okolicach m.in.:

Pomiary geodezyjne Stęszew

Wykonujemy precyzyjne pomiary geodezyjne Stęszew i okolice. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny - kliknij zakładkę Kontakt lub zadzwoń do nas. Sprawdź również najważniejsze pojęcia geodezyjne:

  • Działka budowlana - Grunt o cechach geometrycznych, który jest przeznaczony pod inwestycję budowlaną. Niezbędny jest dostęp do drogi publicznej oraz spełnienie wymagań dotyczących obiektów budowlanych.
  • Mapa do celów projektowych - Dokument w postaci kartograficznej, który obejmuje treści zawarte w mapie zasadniczej razem z otoczeniem działki budowlanej w pasie minimum 30 metrów.
  • Nieruchomość - Grunt lub obiekt budowlany, który jest trwale i nierozerwalnie związany z gruntem.
  • Obiekt małej architektury - Niewielki obiekt architektoniczny, który nie wymaga pozwolenia na budowę. Są to na przykład obiekty rekreacyjne, ławki, śmietniki albo kapliczki.
Kontakt
Kontakt
Masz pytanie? Otrzymaj bezpłatną wycenęZadzwoń do nas lub wyślij zapytanie, pomożemy, doradzimy i przedstawimy bezpłatną wycenę
Copyright © 2023 sprawdzonygeodeta.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 721 334 986