Geodeta Poznań usługi geodezyjne

Nasza firma geodeta Poznań świadczy profesjonalne usługi. Wykorzystujemy wysokiej jakości narzędzia pomiarowe oraz oprogramowanie komputerowe, które pozwala nam sporządzać precyzyjne i dokładne mapy do różnych celów. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia.

Nasze usługi geodezyjne Poznań świadczymy z pasją i zawsze dbamy o zadowolenie klientów. Starannie weryfikujemy wszystkie dane do nadzoru budowy i prowadzimy kompleksową obsługę prac budowlanych.

Geodeta Uprawniony +5 lat doświadczenia - Setki zadowolonych klientów - Zadzwoń i otrzymaj bezpłatną wycenę

+48 721 334 986
Bezpłatna Wycena
geodeta poznań usługi geodezyjne

Geodeta Poznań

- Dołącz do setek zadowolonych klientów

Precyzyjne pomiary można wykonać tylko wtedy, gdy posiada się odpowiedni sprzęt. Dysponujemy narzędziami, które pozwalają nam pracować sprawnie, szybko i niezwykle dokładnie. Wszystkie zebrane w terenie dane przetwarzamy jako geodeta Poznań w naszym laboratorium.

Wieloletnie doświadczenie

Znajomość branży, technik i urządzeń pozwala nam pracować szybko i sprawnie. Jako geodeta Poznań wykonywaliśmy szereg zleceń dla Klientów indywidualnych oraz naprawdę dużych firm budowlanych oraz biur projektowych. Współpracujemy z budowlańcami i architektami nie tylko z naszego regionu.

Dbamy o zadowolenie klientów

Pomiary wymagają precyzji, rzetelności i dokładności. Nawet niewielki błąd może mieć tragiczne konsekwencje, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby ich uniknąć. Znamy się na swojej pracy i świadczymy usługi geodezyjne Poznań w najlepszy możliwy sposób. Zawsze wypełniamy wszystkie zalecenia i trzymamy się norm.

Sprawna i terminowa realizacja

W branży budowlanej czas gra bardzo ważną rolę. Mając świadomość tego, jak ważne jest to dla naszych Klientów, usługi geodezyjne Poznań świadczymy zawsze w umówionych terminach. Sprawne prowadzenie prac i doświadczenie pozwalają nam ocenić, ile czasu będziemy potrzebowali na wykonanie zlecenia.

Kontakt
Kontakt
Masz pytanie? Otrzymaj bezpłatną wycenęZadzwoń do nas lub wyślij zapytanie, pomożemy, doradzimy i przedstawimy bezpłatną wycenę

Usługi geodezyjne Poznań

Mamy świadomość tego, jak bardzo w tym fachu potrzebna jest precyzja i starannie realizujemy wszystkie pomiary, które później przenosimy na mapy. Zajmujemy się rozgraniczaniem terenów oraz ustalaniem działek, a także wydzielaniem punktów granicznych.

W zakres naszych usług wchodzi wiele działań, do których wyszkoleni są pracownicy geodezyjni. Na przestrzeni lat zdobyliśmy bogate doświadczenie i jako geodeta Poznań cieszymy się szerokim uznaniem. Wykonujemy analizy ewidencji gruntów i sporządzamy wszelkie niezbędne dokumentacje, nanosząc na nie potrzebne zmiany w terenie. Nasze działania są profesjonalne i przemyślane, co pozwala nam działać skutecznie. Wszelkie usługi geodezyjne Poznań wykonujemy w sposób przemyślany i zgodny z najwyższymi standardami.

Geodezyjna Obsługa Inwestycji
Podziały nieruchomości
Tyczenie / wyznaczanie granic
Mapy do celów projektowych
Pomiary powierzchni, objętości mas ziemnych
Dokumentacja do celów prawnych
Pomiary GNSS
I wiele innych usług geodezyjnych

Geodeta Poznań cennik usługi - firma z doświadczeniem

Wszystkie nasze usługi dobieramy i prowadzimy indywidualnie dla każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i konsultacji, dzięki czemu będziemy w stanie ustalić warunki współpracy korzystne dla Państwa.

Chcąc zostać geodetą, nasi pracownicy musieli zdać egzaminy zawodowe i przejść odpowiednią drogę formalną. Każdy nasz geodeta Poznań posiada odpowiednie przeszkolenie i wykształcenie, a także uprawnienia nadane mu przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Dysponujemy niezbędną wiedzą oraz sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć szeroki zakres różnego rodzaju usług geodezyjnych. Nasi Klienci zawsze są zadowoleni, co wynika z naszego profesjonalnego podejścia do tematu geodezji.

Działamy na zlecenie klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Nasza firma geodeta Poznań wspiera inwestorów na każdym etapie realizowania prac budowlanych. Wykonujemy zarówno prace kontrolne i pomiarowe podczas wytyczania budynków, jak i w trakcie budowy, a także po jej zakończeniu. Dysponujemy wiedzą na temat kartografii, pomiarów oraz budownictwa, a także prawa budowlanego.

Działamy w branży geodezyjnej od wielu lat, co pozwoliło nam dobyć niezbędne doświadczenie. Realizowaliśmy niezwykle skomplikowane zlecenia oraz trudne zadania, co sprawiło, że nasza pozycja na rynku jest niezwykle silna. Jako geodeta Poznań zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby zadowolić naszych Klientów i w stu procentach wypełnić swoje zadanie.

 • Mapy projektowe - Przygotowujemy wszystkie potrzebne dokumenty, które wykorzystywane są później podczas projektowania. Posiadamy dostęp do kartograficznej bazy map.
 • Podziały nieruchomości - Jako geodeta Poznań wydzielamy nowe działki i dzielimy je na mniejsze parcele. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.
 • Odszukanie granic - Zajmujemy się odszukiwaniem znaków granicznych oraz ich odnawianiem. Posługujemy się przy tym mapami oraz urządzeniami pomiarowymi.
 • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu - Wskazujemy miejsca, w których mają znaleźć się budynki. Znacznie usprawnia to przebieg prac budowlanych i pozwala przejść do realizacji kolejnych etapów inwestycji.
 • Dokumentacja do celów prawnych - Nasze usługi geodezyjne Poznań obejmują przygotowywanie dokumentacji do celów prawnych, na przykład notarialnych lub sądowych.
 • Pomiary GNSS - Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na wykonywanie precyzyjnych pomiarów z wykorzystaniem systemów satelitarnych. Zapewnia to niezwykle wysoki poziom precyzji.
 • Pomiary objętości mas ziemnych - Wykonujemy badania fotogrametryczne, do których wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt pomiarowy. Nasze ekspertyzy mają minimalny margines błędu.
 • Inwentaryzacja powykonawcza - Zajmujemy się pracami kontrolnymi i pomiarowymi, które później nanosimy na mapy. Jako geodeta Poznań posiadamy do tego odpowiednią wiedzę i stosowne uprawnienia.

Współpraca między naszą firmą a Klientami biznesowymi układa się nadzwyczaj pomyślnie. Inwestorzy cenią naszą firmę geodeta Poznań za rzetelne i szczere podejście - nie obiecujemy niczego, czego nie da się zrobić na czas. Zawsze optymalizujemy koszty i zajmujemy się wszystkimi formalnościami.

Wiemy, że prowadzenie dużej inwestycji wymaga ogromnego zaangażowania, a także dużego nakładu finansowego, dlatego nie narażamy Klientów na dodatkowe koszty. Zajmujemy się wsparciem od etapu ewidencji gruntu i wytyczania budynków, aż po odbiory powykonawcze i prace inwentaryzacyjne, które pozwalają ustalić faktyczny stan zakończonej budowy.

Na podstawie naszych map można zaprojektować dużą inwestycję budowlaną, która będzie miała charakter przemysłowy lub magazynowy. Wspieramy Klientów biznesowych przez cały czas trwania inwestycji, dzięki czemu pomagamy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania. Świadczone przez nas usługi geodezyjne Poznań pozwalają na wytyczenie budynków, a także wykonanie schematów instalacji i przyłączy. Pomagamy też w rozgraniczeniu dużych terenów inwestycyjnych oraz oszacowaniu kosztów.

W naszej pracy jako geodeta Poznań musimy zajmować się takimi zagadnieniami, jak sporządzanie map. Wykorzystujemy do tego wykonane wcześniej regionalne mapy, które przystosowujemy do wymagań i potrzeb naszych inwestorów. Dzięki temu powstają mapy do różnych celów.

Jako geodeta Poznań sporządzamy mapy do celów projektowych i prawnych. Nanosimy na mapy wszystkie istniejące obiekty. Nasze usługi geodezyjne Poznań obejmują też wykonywanie prac poufnych. Mapy mogą mieć charakter wstępny lub powykonawczy, co pozwala nam sprawnie poradzić sobie z szeregiem prac kontrolnych. Wykonujemy szkice tyczenia i inwentaryzacyjne. Jako geodeta Poznań znamy się na mapach i umiemy je sporządzać w widoczny i precyzyjny sposób.

Podziały i rozgraniczenia działek:

 • Wykonywanie projektu wstępnego
 • Przeprowadzanie procesu podziałowego
 • Sporządzanie map podziałowych
 • Obsadzanie i stabilizacja punktów granicznych

Sporządzamy nie tylko mapy do celów projektowych, ale też kompletną dokumentację techniczną. Jako geodeta Poznań zajmujemy się przygotowywaniem Operatów Technicznych, które są potrzebne do zakończenia budowy. Wszystkie nasze szkice oraz mapy powstają na podstawie sporządzonych przez nas wcześniej pomiarów.

Usługi geodezyjne Poznań naszej firmy obejmują także przygotowywanie dokumentów i aktualizację danych związanych z ewidencjonowaniem przyłączy i instalacji gazowych. Pozwala to na sprawne zgłoszenie wszystkich zmian w odpowiednich urzędach, w których jest to wymagane.

Kontakt
Kontakt
Masz pytanie? Otrzymaj bezpłatną wycenęZadzwoń do nas lub wyślij zapytanie, pomożemy, doradzimy i przedstawimy bezpłatną wycenę
Copyright © 2023 sprawdzonygeodeta.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 721 334 986