Geodeta Komorniki usługi geodezyjne i pomiary

Nasza firma geodeta Komorniki realizuje pomiary geodezyjne nawet w najtrudniejszym terenie. Działamy sprawnie, szybko i rzetelnie. Świadczymy usługi geodezyjne dla Klientów indywidualnych oraz inwestorów z branży budowlanej. Cieszymy się szerokim gronem zadowolonych Klientów i zaufaniem wielu firm. Współpracujemy z biurami projektowymi i architektami. Nasze usługi geodezyjne Komorniki cechuje rzetelność, terminowość i wysoka jakość.

Geodeta Uprawniony +5 lat doświadczenia - Setki zadowolonych klientów - Zadzwoń i otrzymaj bezpłatną wycenę

+48 721 334 986
Bezpłatna Wycena
geodeta Komorniki usługi geodezyjne pomiary

Geodeta Komorniki

- Dołącz do setek zadowolonych klientów

Nasze usługi geodezyjne Komorniki obejmują pracę na różnych etapach realizacji. Jeszcze przed zakupem działki jesteśmy w stanie realnie ocenić jej wymiary i wskazać granice, nawet jeśli te zostały utracone na przestrzeni lat. Czasem zdarza się tak, że płoty i słupy graniczne znikają, ale wciąż pozostaje dokumentacja. Wówczas jesteśmy w stanie jako geodeta Komorniki odzyskać utracone granice. Nie jest to jednak wszystko, co oferuje nasza firma geodezyjna.

Zadaniem geodety jest nie tylko przygotowanie odpowiednich map. Zajmujemy się wytyczaniem granic i wskazywaniem miejsc, w których ma rozpocząć się budowa. Jako geodeta Komorniki jesteśmy obecni na placu budowy od pierwszego do ostatniego momentu. Wykonujemy prace kontrolne oraz pomiarowe, które pozwalają zapobiec problemom i nieprawidłowościom. Posiadamy precyzyjny i profesjonalny sprzęt pomiarowy.

Doświadczenie

Wykorzystujemy zdobytą wcześniej wiedzę i doświadczenie, żeby jak najszybciej zrealizować zadania dla naszych Klientów. Na przestrzeni lat pracy jako geodeta Komorniki spotkaliśmy się już z wieloma nietypowymi wyzwaniami, którym udało się nam sprostać.

Terminowość

Czas ma kluczowe znaczenie dla inwestorów i my to doskonale rozumiemy. Trzymamy się raz ustalonych terminów i jesteśmy w stanie oszacować, ile czasu zajmie nam przygotowanie konkretnych dokumentów.

Rzetelność

Świadczymy usługi geodezyjne Komorniki w pełnym zakresie, za co chwalą nas inwestorzy i deweloperzy. Umiemy szybko wykryć nieprawidłowości, co pozwala na zwiększenie oszczędności.

Kontakt
Kontakt
Masz pytanie? Otrzymaj bezpłatną wycenęZadzwoń do nas lub wyślij zapytanie, pomożemy, doradzimy i przedstawimy bezpłatną wycenę

Usługi geodezyjne Komorniki

Jako geodeta Komorniki wykonujemy:

  • Odszukanie granic
  • Wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu
  • Dokumentacja do celów prawnych
  • Pomiary GNSS
  • Pomiary objętości mas ziemnych
  • Inwentaryzacja powykonawcza
  • Mapy projektowe
  • Podziały nieruchomości

Usługi geodezyjne Komorniki są niezbędne podczas dzielenia nieruchomości na mniejsze parcele. Wyznaczamy nowe granice i pomagamy przejść przez cały proces prawny, który jest związany z takimi działaniami. Często okazuje się to bardzo korzystne dla inwestorów, którzy zarabiają już na samej sprzedaży ziemi.

Geodezyjna Obsługa Inwestycji
Podziały nieruchomości
Tyczenie / wyznaczanie granic
Mapy do celów projektowych
Pomiary powierzchni, objętości mas ziemnych
Dokumentacja do celów prawnych
Pomiary GNSS
I wiele innych usług geodezyjnych

Geodeta Komorniki cennik usługi - firma z doświadczeniem

Cieszymy się dobrą renomą, a lokalne firmy budowlane wiedzą, że jesteśmy sprawdzonymi fachowcami. Jako geodeta Komorniki współpracujemy z lokalnymi deweloperami, ale wykonujemy też zadania dla Klientów indywidualnych. Niezależnie od zakresu prac, zawsze traktujemy poważnie nasze usługi geodezyjne Komorniki. Dzięki temu udało się nam na przestrzeni lat zbudować solidną markę.

Mamy doświadczenie, wiedzę i sprzęt, dzięki czemu nasze pomiary zawsze są precyzyjne. Korzystamy z optycznego, laserowego i satelitarnego sprzętu pomiarowego.

Jedną z rzeczy, którą zajmujemy się jako geodeta Komorniki, jest wykonywanie prac inwentaryzacyjnych. Polegają one na dokładnym zmierzeniu parametrów budynku oraz naniesieniu wszystkich danych na mapę. Ma to na celu przygotowanie dokumentacji do odbioru technicznego i zakończenia budowy. Na podstawie tej mapy wykonuje się później projekty przebudowy lub dodatkowe przyłącza. Realizujemy pomiary geodezyjne Komorniki z największą precyzją, wykorzystując przy tym bardzo zaawansowany sprzęt.

Jeszcze przed inwentaryzacją powykonawczą możemy wykonać szereg pomiarów, na podstawie których można określić, czy prace budowlane zmierzają w dobrym kierunku. Jako geodeta Komorniki mamy szerokie doświadczenie w kompleksowej i całościowej obsłudze inwestycji budowlanych dla naszych Klientów. Inwestorzy chętnie wybierają nasze usługi.

Kontakt
Kontakt
Masz pytanie? Otrzymaj bezpłatną wycenęZadzwoń do nas lub wyślij zapytanie, pomożemy, doradzimy i przedstawimy bezpłatną wycenę
Copyright © 2023 sprawdzonygeodeta.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 721 334 986